Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Virði

en: Description
is: Lýsing

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur

en: Hits
is: Rám
