Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: seconds
fr: secondes

en: Period
fr: Point

en: Hits
fr: Accès

en: Visits
fr: Visites
