Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: seconds
gl: segundos

en: Period
gl: Periodo

en: Hits
gl: Visitas
