Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր
