Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Hits
km: ការ​ចុច
