Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
