Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: seconds
nn: sekundar

en: minute
nn: minutt

en: minutes
nn: minutt
