Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: seconds
pl: sekundy

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: Period
pl: Okres

en: Hits
pl: Odsłon

en: Visits
pl: Odwiedziny
