Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Statistics
sv: Statistik

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: seconds
sv: sekunder

en: minute
sv: minut

en: minutes
sv: minuter

en: Hits
sv: Träffar

en: Visits
sv: Besök
