Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: seconds
vi: giây

en: minute
vi: phút

en: minutes
vi: phút

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Hits
vi: Lượt truy cập
