Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Statistics
da: Statistik

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: seconds
da: sekunder

en: minute
da: minut

en: minutes
da: minutter

en: Period
da: Periode

en: Hits
da: Besøg
