Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hits
eo: Vizitoj
