Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: seconds
es: segundos

en: minute
es: minuto

en: minutes
es: minutos

en: Period
es: Período

en: Hits
es: Visitas
