Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: seconds
fi: sekuntia

en: minute
fi: minuutti

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Hits
fi: Osumia
