Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ
