Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: seconds
hi: क्षण

en: minute
hi: मिनट

en: Hits
hi: हिट्स
