Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Statistics
it: Statistiche

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: seconds
it: secondi

en: minute
it: minuto

en: minutes
it: minuti

en: Period
it: Punto

en: Hits
it: Accessi
