Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Statistics
kk: Статистика

en: Hits
kk: Хиттер
