Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Statistics
lv: Statistika

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: Period
lv: Periods

en: Hits
lv: Trāpījumi
