Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: seconds
nl: seconden

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: Period
nl: Punt

en: Visits
nl: Bezoeken
