Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: minute
si: මිනිත්තු
