Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: seconds
tr: saniye

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakika

en: Period
tr: Nokta

en: Hits
tr: Ziyaretler
