Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: minute
ar: دقيقة

en: minutes
ar: دقائق

en: Hits
ar: الطلبات
