Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Statistics
az: Statistika

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün
