Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Statistics
jv: Statistik

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Period
jv: Periode
