Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
