Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: seconds
sr: секунди
