Pixture Reloaded (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Joks

en: none
lt: joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
