Pixture Reloaded (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Style settings
ps: ډول امستنې
