Pixture Reloaded (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Ash
ro: Cenuşiu

en: Aquamarine
ro: Albastru marin

en: Links
ro: Legături

en: None
ro: Nimic

en: none
ro: nimic

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Block body
ro: Corpul blocului

en: Header top
ro: Cap sus

en: Header bottom
ro: Cap jos

en: Style settings
ro: Setări de stil

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi
