Pixture Reloaded (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Aquamarine
ast: Aguamarina

en: None
ast: Nengún

en: none
ast: nengún

en: Help
ast: Aida

en: Text
ast: Testu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
