Pixture Reloaded (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Ash
eo: Cindro

en: Aquamarine
eo: Marakvo

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: none
eo: neniu

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Slogan
eo: Slogano

en: Block body
eo: Korpo de la bloko

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Header bottom
eo: Kaplinio subo
