Pixture Reloaded (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Ash
ca: Cendre

en: Aquamarine
ca: Aiguamarina

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: none
ca: cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Block body
ca: Cos del bloc

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Secondary
ca: Secundari

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Header bottom
ca: Capçalera inferior

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Header text
ca: Text de la capçalera

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
