Pixture Reloaded (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Block title
da: Titel

en: Ash
da: Aske

en: Aquamarine
da: Havblå

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: none
da: ingen

en: Help
da: Hjælp

en: Text
da: Tekst

en: Bottom
da: Bund

en: Site name
da: Sitets navn

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Custom
da: Tilpasset

en: Repeat
da: Gentag

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Block body
da: Indhold

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: Fonts
da: Skrifttyper

en: Main Content
da: Hoved-indhold

en: Secondary
da: Sekundær

en: Header top
da: Sidehovede top

en: Header bottom
da: Sidehovede bund

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlight
da: Fremhæv

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
