Pixture Reloaded (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Links
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: none
jv: ora ana

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Text
jv: Teks

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Custom
jv: Kostum

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Block body
jv: Isi blok

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
