Pixture Reloaded (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Ash
et: Tuhk

en: Aquamarine
et: Akvamariin

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: none
et: puudub

en: Help
et: Abi

en: Text
et: Tekst

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Base
et: Baas

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Block body
et: Ploki sisu

en: Main Content
et: Sisu

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
