Pixture Reloaded (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: none
mr: काहीच नाही

en: Help
mr: मदत

en: Text
mr: अक्षर
