Pixture Reloaded (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Ash
ne: ऐश

en: Aquamarine
ne: ऐक्वामरीन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Forest Green
ne: जंगल हरियो

en: Rounded corners
ne: गोलाकार कुनाहरू

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
