Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Font
my: စာလုံး

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Fonts
my: စာလုံးများ
