Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Text
sr: Текст

en: Bottom
sr: Дно

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Footer
sr: Подножје
