Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Type
cy: Math

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Ash
cy: Lludw

en: Aquamarine
cy: Glaswyrdd

en: Links
cy: Dolenni

en: None
cy: Dim

en: none
cy: dim

en: Help
cy: Cymorth

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Text
cy: Testun

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Medium
cy: Canolig

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Slogan
cy: Arwyddair

en: Block body
cy: Corff y bloc

en: Header top
cy: Pennawd ar y brig

en: Header bottom
cy: Pennawd ar y gwaelod

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
