Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Ash
dz: ཐལ་དཀར་

en: Aquamarine
dz: བཻཌུར་ཡ་ལྗང་སྔོན་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Slogan
dz: འབོ་ཚིག

en: Block body
dz: ལེབ་དུམ་མ་གཟུགས།

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་

en: Header bottom
dz: མགོ་ཡིག་གི་མཇུག་
