Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Links
gu: કડીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Text
gu: લખાણ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Slogan
gu: સૂત્ર
