Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Type
he: סוג

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Ash
he: אפר

en: Aquamarine
he: ירוק-כחלחל

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: none
he: ללא

en: Help
he: עזרה

en: Font
he: גופן

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Text
he: טקסט

en: Bottom
he: למטה

en: Site name
he: שם האתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Medium
he: בינוני

en: Repeat
he: חזור

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Slogan
he: סלוגן

en: Block body
he: תוכן התיבה

en: Grid
he: רשת

en: Secondary
he: משני

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
