Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: none
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Slogan
ka: სლოგანი
