Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Ash
sk: Ash (Jaseň)

en: Aquamarine
sk: Aquamarine (Akvamarín)

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: none
sk: žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font
sk: Písmo

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Centered
sk: Na stred

en: Medium
sk: Stredná

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Block body
sk: Telo bloku

en: Grid
sk: Mriežka

en: Fonts
sk: Písma

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
