Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: None
sl: Brez

en: none
sl: nič

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Medium
sl: Srednja

en: Block body
sl: Telo bloka

en: Header top
sl: Glava na vrhu
