Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: none
sq: asnjë

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Block body
sq: Trupi i bllokut

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë
