Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Type
te: రకం

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: Aquamarine
te: ఆక్వామరైన్

en: Links
te: లంకెలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Slogan
te: నినాదం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
