Pixture Reloaded (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Block Title
ur: بلاک کا عنوان

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Ash
ur: ایش

en: Aquamarine
ur: ایکوا میرین

en: Links
ur: لنکس

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Text
ur: متن

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Header
ur: ہیڈر

en: Block body
ur: بلاک کا متن
